Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos:

1. Tinklalapio www.vertybe.lt paskirtis šviečiamoji, skirta eksponuoti bei populiarinti senovines monetas. Dalį turinio/prekių yra galimybė įsigyti per internetinės svetainės el. parduotuvės sistemą. Pardavimų veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą nr. 884306 išduotą Nerijui Klimui. Individuali veikla reglamentuota Lietuvos Respublikos įstatymų. Internetinės parduotuvės vertybe.lt (toliau – Parduotuvė) taisyklės taikomos Klientams teikiant užsakymus ir/arba pildant užklausos formą Susisiekite skyrelyje.

2. Pardavėjas turi jam suteiktą LR Kultūros paveldo departameto (KPD) licenziją nr.081 prekiauti antikvariniais daiktais.

2. Klientas privalo susipažinti su Parduotuvės taisyklėmis prieš pateikiant užsakymą ar siunčiant užklausą ir joms pritarti.

2. Privatumo politika:

1. Klientas, norėdamas užsisakyti/pirkti prekes, ar pateikdamas užklausą ar užsiregistruoti svetainėje turi užpildyti reikiamus kontaktinius duomenis, kurie reikalingi bei būtini tinkamam užsakymo įvykdymui ar atsakymo į užklausą rengimui. Parduotuvė patvirtina, jog užsakymo faktas ar užklausos gavimas kartu nereiškia, jog Klientui bus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir pristatymui.

2. Klientui registruojantis, užsakant prekes ar teikiant užklausą, turi būti nurodomi būtini duomenys: vardas, pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numeris, el. pašto adresas ir kiti, pristatymui ar atsakymui į užklausą būtini duomenys. Parduotuvė patvirtina, jog tokie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais bei atsakymo į užklausą rengimui. Parduotuvė įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Parduotuvės partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

3. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

4. Parduotuvė patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

3. Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos:

1. Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka dominančias prekes, kurias patalpina į prekių krepšelį.

2. Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei kitą svarbią papildomą informaciją.

3. Paskutiniame žingsnyje sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinka jo pageidavimus. Klientas turi galimybę užsakymo korekcijoms, prieš išsiunčiant užsakymą. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Klientas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą.

4. Paspaudus mygtuką Apmokėti suformuojamas užsakymas, kuris siunčiamas Klientui nurodytu elektroniniu paštu. Ten galima rasti visus duomenis reikalingus apmokėjimui- bankiniam pavedimui atlikti į nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.

5. Klientui pateikus užsakymą, Parduotuvės sistema automatiškai atsiunčia Klientui elektroninį laišką, su užsakymo ir kitais duomenimis. Klientas šių duomenų pagrindu suformuoja ir atlieka bankinį pavedimą – atsiskaitymą už pirktas prekes (paslaugas).

6. Klientui patvirtinus užsakymą, Parduotuvė gauna visą informaciją apie jį. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Parduotuvė. Tokiu atveju laikoma, jog tarp Kliento ir Parduotuvės yra sudaryta pirkimo-pardavimo sutartis, tačiau vykdytina tik nuo to momento, kai Parduotuvė gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už pateiktą užsakymą (pirktas prekes ar paslaugas).

7. Kliento pateiktas užsakymas saugomas Parduotuvės duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.

9. Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.

4. Garantijos, Prekių grąžinimas, kainų nustatymas:

1. Parduotuvė nurodo, o Klientas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad prekės, nurodytos Parduotuvėje, savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl naudojamo monitoriaus ypatybių.

2. Kadangi pagrindinį prekių asortimentą sudaro antrinės rinkos daiktai, tai tokioms prekėm kaip monetos, monetų rinkiniai garantiniai grąžinimo įsipareigojimai netaikomi.

3. Klientas sutinka, jog elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme. Kainos nurodomos Eurais (€).

3. Parduotuvė parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai raštu Parduotuvės nurodytu el. paštu, o ši įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Parduotuvės ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Parduotuvei per protingą, su Klientu suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.

4. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, maksimaliai apsaugoti pristatymo metu.

5. Apmokėjimas ir prekių pristatymas:

1. Klientas atsiskaito už prekes bankiniu pavedimu, pagal informaciją, kurią gauna savo nurodytu el. paštu po užsakymo pateikimo. El. laiške bus nurodyti visi reikalingi duomenys tokiam mokėjimui atlikti.

2. Už prekes atsiskaityti reikia nedelsiant, priešingu atveju, prarandama teisė reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo ar prekių rezervacijos terminų, kadangi pagal Kliento užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Parduotuvei gavus apmokėjimą už prekes. Prekės rezervacija taikoma 12 valandų po užsakymo pateikimo.

3. Parduotuvė nurodo, kad prekių siuntimo dienos  tiek Lietuvos paštu, tiek Omniva paštomatu yra kiekvienos savaitės antradienis ir penktadienis, o užsakymo apdorojimas-pakavimais gali trukti iki 3 kalendorinių dienų. Užsakius ir apmokėjus prekes pvz. pirmadienį, jų išsiuntimas galimas penktadienį.  Išsiuntus prekes Klientui el. paštu bus atsiųsta papildoma informacija su siuntos sekimo numeriu. Tuo atveju, jeigu yra nesklandumų susijusių su pristatymu, Parduotuvė įsipareigoja susisiekti su Klientu užsakyme nurodytais kontaktais ir aptarti galimas pristatymo alternatyvas.

4. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats arba jo įgaliotas asmuo. Prieš atsiimdamas siuntą, gavėjas privalo įsitikinti, kad pakuotė vizualiai neapgadinta, neatplėšta ir tai patvirtina pasirašydamas siuntos gavimo momentu ar atsiimdamas siuntą paštomate. Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl pakuotės ar prekių pažeidimo po prekių atsiėmimo fakto.

5. Prekių pristatymas vyksta šiais būdais:

a. Lietuvos Paštas – įvertinta siunta (Drausta siunta)
b. Lietuvos Paštas – registruota siunta (be draudimo garantijų)
c. Omniva paštomatas – (be draudimo garantijų)

6. Pirkėjas gali rinktis pristatymo būdą bei kadangi pristatymo paslaugą atlieka nurodytos pristatymo bendrovės – siuntimo riziką vertina Klientas ir dėl dingusios be draudimo garantijų pasirinktos siuntos pretenzijų Parduotuvei reikšti negalės. Siuntos gali būti siunčiamos tik Lietuvos Respublikos teritorijoje.

6. Taisyklių keitimas baigiamosios nuostatos:

1. Kadangi internetinė svetainė yra nuolat vystoma ir tobulinama siekiant užtikrinti patogesnį bei saugesnį naudojimąsi ja, todėl vertybe.lt turi teisę vienašališkai pakeisti taisykles.

2. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo svetainėje.

3. Taisyklėms yra taiko Lietuvos Respublikos teisė

4. Visi tarp internetinės Parduotuvės vertybe.lt ir Kliento kilę nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų būdu. Šalims neišsprendus ginčo, toks nesutarimas galutinai sprendžiams Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teismuose pagal svetainės savininko buveinės vietą.